Хочете змін в особистому житті чи на роботі?

Бажаєте привернути  до себе увагу оточуючих?

А лідером стати мрієте?

Тоді змініться настільки, щоб упевненість у собі перемагала розчарування й песимізм. Імідж – це ваш шанс. Скористайтеся ним і побачите, як зміниться світ навколо. Саме імідж допоможе вам здобути в житті значно більше, ніж ви  маєте.

А можливо, хочете  зберегти  стабільність, яку втрачаєте? У ваших силах це зробити.

Повірте в себе й полюбіть себе більше, ніж досі.  Не сподівайтеся, що інші оцінять вас за доброту й порядність, незважаючи на те, як ви виглядаєте. Не думайте , що манери поведінки не важливі.  Пам’ятайте, що ваш зовнішній вигляд випереджає  думки, які хочете висловити.

services-3

1

ОСНОВНІ КРИТЕРІЇ ІМІДЖУ:

 • ефектний, щоб справляти незабутнє враження;
 • відповідний до ситуації, щоб не почувати себе незручно;
 • не надмірний, щоб не зіпсувати думку про вас;
 • у стилі часу, щоб не суперечити моді;
 • індивідуальний, який  підкреслює тільки ваші переваги.

Так, ефектний імідж справляє при зустрічах та спілкуванні незабутнє враження. Але для цього вам потрібен стильний одяг, а також модна зачіска, макіяж та манікюр, які відповідають ситуації  й не вражають надмірностями.

Усе це в арсеналі послуг нашого салону, який на сьогодні  є єдиним у Львові з пропозиціями спеціалістів у сфері іміджу.

1

ПОСЛУГИ ДЛЯ КЛІЄНТІВ

 • Консультації стилістів, які допоможуть скласти комплекти з урахуванням аксесуарів та одягу.
 • Комплексний аналіз гардеробу, що дозволить позбутися зайвих речей та дати йому нове життя.
 • Стиль в одязі й поведінці  гармонійно поєднає  одяг, взуття,зачіску, макіяж та поведінку.
 • Шопінг-супровід при купівлі одягу, парфумів, стильних подарунків забезпечить якісну покупку, яка точно пасуватиме вам.
 • Підбір стрижки та аксесуарів увиразнить образ, зробить його неповторним.
 • Консультації візажиста  допоможуть правильно підібрати  кольори й марки  косметики, це професійні підказки стосовно того, що, чим і як фарбувати.
 • Проведення фотосесій дасть можливість відтворити образ таким, яким він є або ж розкрити його по-новому.
 • Створення образу під подію (весілля, день народження, ділова зустріч чи побачення) забезпечить вам ситуативну оригінальність.

Користуючись послугами салону, ви зможете сформувати  свій імідж згідно власних  бажань та вимог життя, а ще:

 • зекономити час та розумно використати гроші;
 • досягти поставленої мети в особистому житті й професійній діяльності;
 • відчути  впевненість у власних силах, сміливо проектувати майбутнє;
 • володіти ситуацією та впливати на думку оточуючих .

Станьте цікавою людиною – і зміниться ваше  життя на краще, бо імідж забезпечить гармонію із собою та оточуючим світом, а ще – дасть свободу.

Ми чекаємо на вас!
Саме ми допоможемо вам уже сьогодні!

 

НОВИНКА! Італійський масаж GYM – міостимулюючий масаж, гімнастика обличчя.

Масаж був розроблений разом з Асоціацією пластичних хірургів Італії для боротьби зі старінням шкіри. Для кожної групи м язів щік, підборіддя, лоба розроблена спеціальна система рухів. Завдяки техніки GYM, косметолог стимулює скорочення та розслаблення м язів. Таким чином, м язи стають в тонусі. Вже після першого сеансу Ви відчуєте ліфтинг, а після курсу процедур досягнете стабільних результатів та корекції обличчя.

Досягнути бажаного результату для клієнта – це мета нашого центру краси. Естетична косметологія спрямована на підтримку краси здорової шкіри, а також на усунення недоліків проблемної  без використання  радикальних методів. Наші косметологи використовують засоби  суто рослинного походження, які не містять парабенів, силікону, мінеральних олій. А це забезпечує високу косметичну ефективність.

Біологічно клітини шкіри людини схожі  на клітини  рослин, тому шкіра спроможна легко  інтегрувати активні рослинні інгредієнти у власні процеси регенерації.  До Ваших послуг різноманітні процедури, корисні для набуття здорового та привабливого зовнішнього вигляду, а персональний підхід до проблем кожного клієнта – характерна особливість нашої роботи.

services-3

МИ ПРОПОНУЄМО

 1. Ультразвукова чистка обличчя.
 2. Догляд від Algologie  .
 3. Догляд від Gerard’s.
 4. Пілінги.
 5. Біодепіляція.

Лазерна епіляція


Лазерна епіляція – це видалення небажаного волосся способом лазерного випромінювання.

За допомогою світлового імпульсу в цибулині волосини знищується, не пошкоджуючи навколишні тканини, темний пігмент (меланін). Тому важливо, якого кольору волосся видаляється – темного чи світлого.

Темне волосся видаляється остаточно, світле – лише на деякий час, бо сива чи світла волосина не містить меланіну.

Отже, лазерна епіляція світлого волосся можлива лише на певний період. Темне волосся видаляється лазером назавжди.

Це підтверджено світовою практикою, і, на жаль, жоден салон на сьогодні не може гарантувати видалення світлого волосся остаточно, хоча маркетингові трюки застосовуються багатьма.

Лазерна епіляція волосся в області пахв

Пахви під руками – це найбільш поширена область тіла людини, яка потребує видалення волосся в першу чергу. Під час процедури лазерної епіляції на цій ділянці тіла можна вже з першого разу можна видалити більш як 50% волосин із значно меншими (у порівнянні з іншими зонами) затратами часу та коштів. Це ідеально зручно всім, хто бажає спробувати дію лазера.

Лазерна епіляція бікіні

Епіляція бікіні лазером на сьогодні дуже популярна. Вона може бути повною або частковою. Це залежить від бажання пацієнтів.Жінки вже втомилися від видалення волосся в цій інтимній частині тіла воском, бо це процедура болісна й не зовсім приємна.
Лазерна епіляція бікіні – не просто жіноча забаганка. Це упевненість і комфорт під час занять спортом, зручність на пляжі та під час інтимних стосунків. Це гігієна та краса тіла.

Лазерна епіляція ніг

Мабуть, найбільше дівчат та жінок турбує волосяний покрив на ногах. Видалення волосся воском, гоління, креми для депіляції – усе це сьогодні є в боротьбі з небажаним волоссям, але суттєво поступається місцем лазерній епіляції. Процедура з воском дуже болюча й може спричинити варикозне розширення вен, гоління та креми діють лише на певний час. А епіляція на діодному лазері Lumenis LightSheer знищує волосяну цибулину назавжди.

Важливо знати! Волосина має три стадії розвитку:

 

 • анаген – період активного росту,
 • катаген – зміна між етапами розвитку,
 • фелоген – період відносного спокою.

Діодна лазерна система Lumenis LightSheer дає можливість з першого разу видалити до 80% волосся активної фази росту. Але це не відсоток усього волосся. Волосяні фолікули катагену та фелогену видаляються досить важко. Їх можна лише пошкодити, і це сповільнить їх ріст. Однак протягом 4-6 тижнів сплячі волосяні фолікули здатні активізуватися. Тоді лазерну епіляцію необхіно повторити.

Системність і послідовність процедур у лазерній епіляції є дуже важливими.
Значні паузи між ними не виправдані, оскільки волосяні фолікули доцільно видаляти тоді, коли вони перебувають у стадії активного росту й мають необхідну кількість меланіну.

Надмірно часті процедури теж не є корисниими, бо час виходу волосся після остаточного сеансу триває близько трьох тижнів. Отже, лазерний промінь вражатиме волосини, цибулини яких уже мертві.

Для відмінного результату необхіжно пройти 4-8 процедур. Кількість останніх сеансів в основному залежить від типу шкіри пацієнта, кольору волосся, темпу його росту і, звичайно, від зони епіляції.
Чоловікам потрібна значно більша кількість сеансів лазерної епіляції, бо це викликано специфікою їх гормонального статусу.

Кратність процедур по лазерній епіляції LightSheer ETLightSheer ET

Процедури Обличчя Інші частини тіла
Час між процедурами Час між процедурами
1-2 4 тижні 4 тижні
2-3 4 тижні 4 тижні
3-4 4-5 тижнів 4-6 тижнів
4-5 5 тижнів 6-7 тижнів
5-6 6 тижнів 6-8 тижнів
6-7 6 тижнів 8-10 тижнів
7-8 6 тижнів 10-12 тижнів

Саме тому, в лазерній епіляції волосся необхідно дотримуватися системності і послідовності процедур. Робити занадто великі паузи не рекомендується, волосяні фолікули важливо видалити тоді, коли вони вступили у свою активну фазу росту (анаген), і набрали необхідну кількість меланіну. Проводити занадто часті процедури видалення волосся лазером також недоцільно, оскільки потрібний час (до 3 тижнів) доки вийде волосся після останнього сеансу. Інакше лазерний промінь даремно вражатиме стержні волосся, що виходить, цибулини якого вже мертві.

Для досягнення кращого результату необхідно пройти цикл процедур, який складе до 4-8 процедур. Проте треба враховувати, що кінцева кількість сеансів сильно залежить від типу шкіри пацієнта, кольору його волосся, інтенсивності їх зростання, а також від конкретної зони епіляції. Крім того, для чоловіків, що викликано специфікою їх гормонального статусу, знадобиться значно більша кількість сеансів лазерної епіляції.

 

Манікюр – це сьогодні справжнє мистецтво та ціла система догляду за руками, яка передбачає гігієнічну обробку з метою попередження та профілактики захворювань, пов’язаних зі шкірою рук і нігтів, а також надання  естетичного вигляду рукам та нігтям. Завдяки різновидам послуг та консультації з майстром ви можете отримати найбільш ефективний метод обробки і найменший ризик травмувань.

 

services-3

Апаратний педикюр – для краси і здоров’я ваших ніг. Такий педикюр називають ще медичним, так як це не тільки гігієнічна процедура по догляду за шкірою ніг та нігтями, але й, при необхідності, лікування ніг. Завдяки сучасній високотехнологічній апаратурі процедура не є травматична і абсолютно безболісна. У ході такої процедури повністю усувається жорсткий роговий шар шкіри, а також натоптиші, мозолі та тріщини, поліпшується колір та форма нігтів.

Покриття звичайне – це багата палітра кольорів, які можуть доповнювати кольорову гаму образу згідно бажань та смаків клієнта.

Покриття нігтів гель-лаком Shellac, OPI. Це стійке покриття нігтів, яке відповідає всім вимогам сучасної дівчини та жінки. Це багата кольорова палітра, відсутність неприємного запаху, не містить формальдегіду. Гель-лак – ідеальний варіант для людей, які мають тонкі та ламкі нігті. І, що найголовніше, це тривалий манікюр близько 14 днів.

1

Парафінотерапія рук. Особливий спосіб догляду за шкірою рук з використанням теплого косметичного парафії ну з ароматичними і лікувальними добавками, що забезпечує зволоження, живлення та відновлення шкіри рук.

 

Корекція фігури та ваги

Під цим терміном розуміємо усунення неестетичних жирових відкладень, які порушують пропорції фігури. В арсеналі послуг нашого центру –  комплексний підхід до корекції фігури та ваги. Естетисти центру при розробці індивідуального курсу процедур чітко визначають цілі, завдання, покази та протипокази. Від висновків даного аналізу залежить зміст програми та рекомендована послідовність  процедур, а результат –  від  співпраці клієнта з естетистом, який дає конкретні  рекомендації з питань харчування та активного способу життя.

НАШ ЦЕНТР ПРОПОНУЄ:

ФІТОБОЧКА з сибірського кедру – знімає стрес, сприяє позбавленню від зайвої ваги та дає чудовий антицелюлітний ефект.

Кедрова фітобочка

Основні напрями дії фітобочки:

 • Шкіра розігрівається та розпарюється.
 • Відкриваються та очищаються пори.
 • Розширюються кровоносні судини.
 • Покращується крово- та лімфо-оббіг.
 • Активізується обмін речовин.
 • Підвищується імунітет.
 • Підтягується шкіра.
 • Зменшується целюліт.
 • Розтяжки стають менш помітні.
 • Зменшується вага.

Фітобочка поєднюється зі всіма видами масажу, а також може бути окремою процедурою.

Ролико-вакуумный массаж – використовується для лікування целюліту, підвищує інтенсивність обміну речовин, сприяє оновленню шкіри, покращує кровообіг, усуває ефект „апельсинової шкірки”, стимулює лімфодренажний ефект;

Пресотерапія – механічний лімфодренаж, який дозволяє відчутно зменшити об’єм  та змоделювати форму тіла, підвищити еластичність шкіри та поліпшити її вигляд. На ноги й зону талії одягається костюм, у який подається стиснене повітря і за допомогою зміни рівня тиску покрашується лімфодренаж;

Ультразвукове лікування целюліту – ліполітичний метод, за допомогою якого розщеплюються жири та зменшуються жирові клітини;

Таласотерапія – обгортання та маски на основі водоростей і грязей, які приводять до детоксикації та зменшення набряків, поліпшення кровопостачання, ліполітичної дії (розщеплення жирів), покращення зовнішнього вигляду шкіри та оздоровлення організму. Лікувальна грязь покращує самопочуття, має релаксуючий ефект, знімає м’язеве напруження та сприяє схудненню. Дозволяє зберегти досягнутий результат;

Іспанський масаж – принципова різниця такого масажу від інших технік у більш бережному розтягненні м’язів та їх пластичності, відсутності неприємних відчуттів під час та після сеансу. Зі сторони він нагадує красивий танець масажиста над тілом людини, під час якого він виконує, як здається, прості погладжування. Але цей масаж дуже глибокий: у результаті повного розслаблення м’язів досягаються чудові результати. За допомогою такого масажу ювелірно виточується  красива фігура.

Дія іспанського масажу:

 • зменшує талію,
 • підтягує опущені сідниці,
 • забирає «зайвий живіт»,
 • вирівнює та підтягує область колін,
 • усуває складки на внутрішній поверхні стегон;

Медовий масаж – унікальний засіб від целюліту. За допомогою такого масажу  масажні засоби глибоко вбираються в нижні шари шкіри, впливаючи на них. Клітини шкіри оновлюються, посилюється кровообіг. За допомогою такого масажу можна навіть прискорити виведення шлаків зі шкіри, оскільки в меді є величезна кількість корисних речовин, він добре всмоктується й витягують накопичені шлаки. А ще – він служить хорошим пілінгом.

SPA

 

НОВИНКА! Італійський масаж GYM – міостимулюючий масаж, гімнастика обличчя.

Масаж був розроблений разом з Асоціацією пластичних хірургів Італії для боротьби зі старінням шкіри. Для кожної групи м язів щік, підборіддя, лоба розроблена спеціальна система рухів. Завдяки техніки GYM, косметолог стимулює скорочення та розслаблення м язів. Таким чином, м язи стають в тонусі. Вже після першого сеансу Ви відчуєте ліфтинг, а після курсу процедур досягнете стабільних результатів та корекції обличчя.

Центр пропонує нашому клієнтові  різноманітні СПА – процедури. Тонка магічна сила природи, високоефективні інгредієнти, чисті лінії продуктів якнайкраще характеризують бренди, з якими ми працюємо.

Обгортання мають чудовий косметичний результат. Це не тільки ефективне лікування целюліту, але й можливість вивести токсини з організму, зняти напругу, зміцнити судинну сітку, наситити шкіру мінералами й мікроелементами, зволожити та запобігти виникненню розтяжок. Це також чудова можливість підготувати свою шкіру до прийняття сонячних ванн.

services-3

ПРОЦЕДУРИ ВІД ALGOLOGIE

Algologie – високоефективна натуральна косметична лінія з французької Бретані для СПА-догляду за обличчям та тілом, яка несе в собі цілющі сили та енергію природи. Рецептура косметичних препаратів поєднує активні компоненти 20 видів водоростей, морської води, солей, осадочних порід, грязей. Процедури від Algologie дозволяють вирішити цілий ряд естетичних проблем:

 • ефективно впливають на целюліт;
 • покращують стан шкіри та роботу ендокринної системи;
 • сприяють схудненню, омолодженню, позбавляють від стресу;
 • виводять надлишок рідини та токсини;
 • покращують циркуляцію крові та лімфи;
 • відновлюють мінеральний баланс організму;
 • додають справжньої насолоди.

Також для Вас : ванільне,  шоколадне, виноградне обгортання.

1

 ПРОЦЕДУРИ ВІД GERARD’S

Бамбуковий масаж – це ексклюзивна техніка, яка створена Деборой Браччі для Gerard’s і має антицелюлітну, дренажну, активуючу та розтягуючу дії. Це енергійна процедура з потужними біостимулюючими та активуючими властивостями.

Основний компонент процедури – бамбукові палички різної довжини та діаметру, які рухаються вздовж  тіла за особливою технікою перекачування.

Бамбуковий масаж – це процедура vellness-догляду, яка завдяки своїм дренажним та активуючим властивостям   ідеально підходить жінкам, особливо при  фіброзному та набряклому целюліті.

Лімфодренажний ефект поєднується з перевагами рефлексології, стимулюючи кров’яну та лімфатичну циркуляцію.

Дія масажу:

 • антицелюлітний;
 • лімфодренажний;
 • підтягує внутрішню поверхню стегон, задню поверхню рук;
 • вирівнює та зменшує об’єм стегон та ділянку колін;
 • розтягуючий ефект.

“OLOIL” ОЛИВКОВИЙ ДОГЛЯД

1

Ця магічна алхімія тосканської оливи дарує Вам незабутні відчуття південного відпочинку, а кожний продукт у взаємодії з наступним нанесенням розкривається на тілі новим ароматом.

 Різноманітність текстури продуктів та особливий антицелюлітний масаж максимально активізують мікроциркуляцію, збільшують теплообмін, розігрів шкіри та діють на підшкірно-жирову клітковину. Наступний лімфодренажний масаж з Oloil fluid посилює лімфообіг, очищає тканини від продуктів розпаду та токсинів.

Важливу роль у процедурі мають мілкоподрібнені листки базиліку. Цей натуральний продукт використовується після лімфодренажного масажу на стадії скрабування. Попередні масажні засоби не змиваються, на тіло наноситься листя базиліку та проводиться інтенсивне тонізуюче скрабування. Шкіра оновлюється, стає м’якою, шовковистою та ніжною на дотик.

Після стадії скрабування, не змиваючи попередні продукти, наноситься Joy Oil – пом‘якшуюча олія з протеїнами молока та ефірною олією бархатцю. Проводиться обгортання. Гель, оливкова олія, базилік та пом’якшуюча олія разом потужно діють на шкіру: глибоко живлять, зволожують та пом’якшують, а також надають пружності, підвищують еластичність та зменшують об’єми.

Використовуючи даний догляд, Ви отримуєте чудові результати:

 • інтенсивна корекція фігури;
 • антицелюлітна терапія;
 • виведення токсинів;
 • боротьба з вільними радикалами (антиоксидантна дія);
 • глибоке живлення, зволоження та пом’якшення шкіри;
 • відновлення епідермісу;
 • аромотерапія;
 • спа-релакс.

СТОУНТЕРАПІЯ

Стоунтерапія – масаж гарячими каменями. Сприяє розслабленню м’язів,  збільшує інтенсивність обмінних процесів, приносить відчуття фізичного спокою та душевної рівноваги. Основна локальна дія гарячих каменів на тканини обумовлена розширенням судин та гіперемією, при цьому досягається покращення місцевого кровообігу, більш інтенсивний обмін речовин, прискорене виведення продуктів метаболізму. Сеанси стоунтерапії мають не тільки релаксуючий ефект, але й регулюють роботу вегетативної нервової системи,  зменшують м’язеві болі, зміцнюють респіраторну та імунну системи організму, допомагають подолати психологічні та фізичні перенавантаження, стан стресу, депресію, хронічну втому, сприяють загальному оздоровленню та підвищенню життєвого тонусу.

services-3

services-3

services-3

services-3

services-3

services-3

services-3

services-3

services-3

services-3

services-3

services-3

services-3

services-3

services-3

services-3

services-3

Візаж – це незамінна зброя в боротьбі за привабливість. За допомогою правильно підібраного макіяжу жінка в будь-якому віці  буде виглядати на всі 100%, адже бажання бути гарною є природним, а  внутрішній її стан залежить від зовнішнього та навпаки.

НАШ ЦЕНТР ПРОПОНУЄ:

 • Мікроблейдінг брів;
 • фарбування брів хною;
 • фарбування брів (вій) фарбою;
 • напівперманентне фарбування вій;
 • експрес- макіяж;
 • денний діловий макіяж;
 • спокійний make-up для ділових леді;
 • гламурний шик (розкішний вечірній макіяж);
 • smoky-eyes;
 • макіяж без макіяжу (ефект умитого обличчя);
 • весільний макіяж.

Акційна ціна на мікроблейдінг брів, губ, повік! 
Новинка! Проводимо навчання мікроблейдінгу
Детальніше
Запис по тел.: +38 067 314 63 97

Портфоліо

Мікроблейдінг брів

Реконструкція брів 6D (мікроблейдінг) – ручний татуаж, нове покоління натуральних брів.

Техніка ручного мікропігментування брів 6D – це новинка у сфері  татуажу брів. Це найбільш реалістичні і натуральні брови, які тільки можливо собі уявити!

ПОКАЗИ ДЛЯ МІКРОБЛЕЙДІНГУ:

 • рідкі  брови
 • невдало змодельована форма брів  «в ниточку»
 • частково відсутні брови (внаслідок травми, невдалих лікарських та косметологічних маніпуляцій тощо).

Забудьте про жорсткі кірки, штучно намальовані брови, біль під час  і після процедури.

Брови, виконані в техніці 6D, виглядають настільки природно, що неможливо  побачити  різницю між власними та створеними волосками.

БРОВИ 6D

Процес мікроблейдінгу  відбувається у верхніх шарах шкіри,  вручну промальовується кожен волосок (без використання татуажної машинки).  Під час і після  процедури  больові відчуття відсутні.

Це унікальна техніка, завдяки якій Ви забудете про щоденне підфарбовування брів, коригування симетрії та інше. Після закінчення процедури брови виглядають естетично,  відсутній набряк.

Ефект зберігається до – 1,5-3 років. Усе залежить від факторів, які впливають на цей процес: жирність шкіри (чим жирніша, тим швидше розсмоктується пігмент), сонячні промені (від засмаги пігмент втрачає насиченість, тому на сонці змащуємо брови захисними засобами), пілінги / скраби (чим більше маніпуляцій на бровах, тим менший  термін дії пігменту).

 

до мікроблейдінгу брів

ДО

після мікроблейдінгу брів

ПІСЛЯ

ВІДМІННІСТЬ ВІД ЗВИЧАЙНОГО ТАТУАЖУ:

 • реалістичний результат: неможливо відрізнити свої волоски від нанесених
 • безболісність процедури
 • відсутність набряку після процедури
 • відсутність кровотечі
 • стабільний колір
 • можливість відтворення брови при повній  або частковій  її відсутності.

 ПРОТИПОКАЗИ ТАТУАЖУ БРІВ :

 • схильність до утворення келоїдних рубців
 • менструація
 • діабет з інсулінозалежною формою
 • хвороби, пов’язані зі значним зниженням згортання крові
 • важкі соматичні захворювання
 • гострі запальні захворювання
 • наявність злоякісних або  невідомої етіології новоутворень, особливо в місцях проведення  татуажу
 • психічні розлади
 • епілепсія
 • простудні захворювання в момент проведення процедури
 • вагітність + період лактації в перші 4 місяці після пологів
 • астма.

до процедури татуажу брів

ДО

після процедури ручного татуажу брів

ПІСЛЯ

НАПЕРЕДОДНІ ПРОЦЕДУРИ РЕКОНСТРУКЦІЇ БРІВ 6D:

 • виключити прийом алкоголю
 • за тиждень до процедури виключити прийом кроворозріджувальних препаратів.

ДОГЛЯД ПІСЛЯ ПРОЦЕДУРИ МІКРОБЛЕЙДІНГУ:

 • у перші 5-7 днів не мочити брови
 • кілька разів на день наносити крем «Бепантен» чи інший, вказаний майстром
 • не торкатись, не здирати кірочку
 • 2 тижні не робити пілінги в зоні брів, виключити лазню і сауну
 • 4 тижні не перебувати на активному сонці (також у солярії)
 • при засмазі змащувати брови захисним кремом.

 до мікроблейдінгу брів

ДО

після мікроблейдінгу брів

ПІСЛЯ

ПРОЦЕС ЗАГОЄННЯ БРІВ:

 • на 2-й  день утворюється кірочка, як від подряпин (кірочка зберігається  в середньому 5-7 днів)
 • остаточний колір буде видно тільки через місяць (!), після повної регенерації шкіри ( в результаті він буде світлішим).

 

КОРЕКЦІЮ  (за бажанням) рекомендовано робити в період 28-45 днів після основної  процедури.

ЦІНА НА ПОСЛУГИ МІКРОБЛЕЙДІНГУ БРІВ:

Що входить у вартість:

  • консультація
  • макет, який узгоджується з клієнтом
  • сама процедура мікропігментування
  • тривалість процедури 2-2,5 год.

Консультація та запис у Львові: вул. Академіка Богомольця, 10, моб.тел. +38 (067) 314 63 97.

1

Регулярний візит до центру краси дає можливість жінці завжди буди доглянутою та виглядати привабливо. Послуги кваліфікованих перукарів допоможуть знайти свій неповторний образ, а в команді зі стилістом змінять Ваш стиль, враховуючи всі Ваші побажання.

ДО ВАШИХ ПОСЛУГ:

 • Стрижки, укладки, зачіски;
 • Фарбування волосся;
 • Реконструкція волосся;
 • Ламінування;
 • Догляд та лікування волосся.