НОВИНКА! Італійський масаж GYM – міостимулюючий масаж, гімнастика обличчя.

Масаж був розроблений разом з Асоціацією пластичних хірургів Італії для боротьби зі старінням шкіри. Для кожної групи м язів щік, підборіддя, лоба розроблена спеціальна система рухів. Завдяки техніки GYM, косметолог стимулює скорочення та розслаблення м язів. Таким чином, м язи стають в тонусі. Вже після першого сеансу Ви відчуєте ліфтинг, а після курсу процедур досягнете стабільних результатів та корекції обличчя.

Досягнути бажаного результату для клієнта – це мета нашого центру краси. Естетична косметологія спрямована на підтримку краси здорової шкіри, а також на усунення недоліків проблемної  без використання  радикальних методів. Наші косметологи використовують засоби  суто рослинного походження, які не містять парабенів, силікону, мінеральних олій. А це забезпечує високу косметичну ефективність.

Біологічно клітини шкіри людини схожі  на клітини  рослин, тому шкіра спроможна легко  інтегрувати активні рослинні інгредієнти у власні процеси регенерації.  До Ваших послуг різноманітні процедури, корисні для набуття здорового та привабливого зовнішнього вигляду, а персональний підхід до проблем кожного клієнта – характерна особливість нашої роботи.

services-3

МИ ПРОПОНУЄМО

  1. Ультразвукова чистка обличчя.
  2. Догляд від Algologie  .
  3. Догляд від Gerard’s.
  4. Пілінги.
  5. Біодепіляція.

Лазерна епіляція


Лазерна епіляція – це видалення небажаного волосся способом лазерного випромінювання.

За допомогою світлового імпульсу в цибулині волосини знищується, не пошкоджуючи навколишні тканини, темний пігмент (меланін). Тому важливо, якого кольору волосся видаляється – темного чи світлого.

Темне волосся видаляється остаточно, світле – лише на деякий час, бо сива чи світла волосина не містить меланіну.

Отже, лазерна епіляція світлого волосся можлива лише на певний період. Темне волосся видаляється лазером назавжди.

Це підтверджено світовою практикою, і, на жаль, жоден салон на сьогодні не може гарантувати видалення світлого волосся остаточно, хоча маркетингові трюки застосовуються багатьма.

Лазерна епіляція волосся в області пахв

Пахви під руками – це найбільш поширена область тіла людини, яка потребує видалення волосся в першу чергу. Під час процедури лазерної епіляції на цій ділянці тіла можна вже з першого разу можна видалити більш як 50% волосин із значно меншими (у порівнянні з іншими зонами) затратами часу та коштів. Це ідеально зручно всім, хто бажає спробувати дію лазера.

Лазерна епіляція бікіні

Епіляція бікіні лазером на сьогодні дуже популярна. Вона може бути повною або частковою. Це залежить від бажання пацієнтів.Жінки вже втомилися від видалення волосся в цій інтимній частині тіла воском, бо це процедура болісна й не зовсім приємна.
Лазерна епіляція бікіні – не просто жіноча забаганка. Це упевненість і комфорт під час занять спортом, зручність на пляжі та під час інтимних стосунків. Це гігієна та краса тіла.

Лазерна епіляція ніг

Мабуть, найбільше дівчат та жінок турбує волосяний покрив на ногах. Видалення волосся воском, гоління, креми для депіляції – усе це сьогодні є в боротьбі з небажаним волоссям, але суттєво поступається місцем лазерній епіляції. Процедура з воском дуже болюча й може спричинити варикозне розширення вен, гоління та креми діють лише на певний час. А епіляція на діодному лазері Lumenis LightSheer знищує волосяну цибулину назавжди.

Важливо знати! Волосина має три стадії розвитку:

 

  • анаген – період активного росту,
  • катаген – зміна між етапами розвитку,
  • фелоген – період відносного спокою.

Діодна лазерна система Lumenis LightSheer дає можливість з першого разу видалити до 80% волосся активної фази росту. Але це не відсоток усього волосся. Волосяні фолікули катагену та фелогену видаляються досить важко. Їх можна лише пошкодити, і це сповільнить їх ріст. Однак протягом 4-6 тижнів сплячі волосяні фолікули здатні активізуватися. Тоді лазерну епіляцію необхіно повторити.

Системність і послідовність процедур у лазерній епіляції є дуже важливими.
Значні паузи між ними не виправдані, оскільки волосяні фолікули доцільно видаляти тоді, коли вони перебувають у стадії активного росту й мають необхідну кількість меланіну.

Надмірно часті процедури теж не є корисниими, бо час виходу волосся після остаточного сеансу триває близько трьох тижнів. Отже, лазерний промінь вражатиме волосини, цибулини яких уже мертві.

Для відмінного результату необхіжно пройти 4-8 процедур. Кількість останніх сеансів в основному залежить від типу шкіри пацієнта, кольору волосся, темпу його росту і, звичайно, від зони епіляції.
Чоловікам потрібна значно більша кількість сеансів лазерної епіляції, бо це викликано специфікою їх гормонального статусу.

Кратність процедур по лазерній епіляції LightSheer ETLightSheer ET

Процедури Обличчя Інші частини тіла
Час між процедурами Час між процедурами
1-2 4 тижні 4 тижні
2-3 4 тижні 4 тижні
3-4 4-5 тижнів 4-6 тижнів
4-5 5 тижнів 6-7 тижнів
5-6 6 тижнів 6-8 тижнів
6-7 6 тижнів 8-10 тижнів
7-8 6 тижнів 10-12 тижнів

Саме тому, в лазерній епіляції волосся необхідно дотримуватися системності і послідовності процедур. Робити занадто великі паузи не рекомендується, волосяні фолікули важливо видалити тоді, коли вони вступили у свою активну фазу росту (анаген), і набрали необхідну кількість меланіну. Проводити занадто часті процедури видалення волосся лазером також недоцільно, оскільки потрібний час (до 3 тижнів) доки вийде волосся після останнього сеансу. Інакше лазерний промінь даремно вражатиме стержні волосся, що виходить, цибулини якого вже мертві.

Для досягнення кращого результату необхідно пройти цикл процедур, який складе до 4-8 процедур. Проте треба враховувати, що кінцева кількість сеансів сильно залежить від типу шкіри пацієнта, кольору його волосся, інтенсивності їх зростання, а також від конкретної зони епіляції. Крім того, для чоловіків, що викликано специфікою їх гормонального статусу, знадобиться значно більша кількість сеансів лазерної епіляції.