Манікюр – це сьогодні справжнє мистецтво та ціла система догляду за руками, яка передбачає гігієнічну обробку з метою попередження та профілактики захворювань, пов’язаних зі шкірою рук і нігтів, а також надання  естетичного вигляду рукам та нігтям. Завдяки різновидам послуг та консультації з майстром ви можете отримати найбільш ефективний метод обробки і найменший ризик травмувань.

 

services-3

Апаратний педикюр – для краси і здоров’я ваших ніг. Такий педикюр називають ще медичним, так як це не тільки гігієнічна процедура по догляду за шкірою ніг та нігтями, але й, при необхідності, лікування ніг. Завдяки сучасній високотехнологічній апаратурі процедура не є травматична і абсолютно безболісна. У ході такої процедури повністю усувається жорсткий роговий шар шкіри, а також натоптиші, мозолі та тріщини, поліпшується колір та форма нігтів.

Покриття звичайне – це багата палітра кольорів, які можуть доповнювати кольорову гаму образу згідно бажань та смаків клієнта.

Покриття нігтів гель-лаком Shellac, OPI. Це стійке покриття нігтів, яке відповідає всім вимогам сучасної дівчини та жінки. Це багата кольорова палітра, відсутність неприємного запаху, не містить формальдегіду. Гель-лак – ідеальний варіант для людей, які мають тонкі та ламкі нігті. І, що найголовніше, це тривалий манікюр близько 14 днів.

1

Парафінотерапія рук. Особливий спосіб догляду за шкірою рук з використанням теплого косметичного парафії ну з ароматичними і лікувальними добавками, що забезпечує зволоження, живлення та відновлення шкіри рук.